שלב א' - בתים
תוצאות המחזור ה-1 / 16-17.11.14
דניה סיבוס - עיריית כפר סבא 7-1
קונטרופ - עיריית הרצליה 7-0
עיריית ראש העין - תדהר 10-3
פרטנר (חופשית)
תוצאות המחזור ה-2 / 23-24.11.14
עיריית הרצליה - עיריית כפר סבא 6-1
פרטנר - קונטרופ 0-9
דניה סיבוס - תדהר 6-4
עיריית ראש העין (חופשית)
תוצאות המחזור ה-3 / 30.11-1.12/14
עיריית ראש העין - פרטנר 7-0
דניה סיבוס - קונטרופ 1-6
תדהר - עיריית כפר סבא 7-3
עיריית הרצליה (חופשית)
תוצאות המחזור ה-4 / 14-15.12.14
עיריית ראש העין - עיריית כפר סבא 7-1
פרטנר - עיריית הרצליה 2-6
תדהר - קונטרופ 4-7
דניה סיבוס (חופשית)
תוצאות המחזור ה-5 / 21-22.12.14
עיריית ראש העין - עיריית הרצליה 5-3
פרטנר - דניה סיבוס 1-3
עיריית כפר סבא - קונטרופ 0-11
תדהר (חופשית)
תוצאות המחזור ה-6 / 28-29.12.14
עיריית ראש העין - קונטרופ 6-5
פרטנר - תדהר 2-14
עיריית הרצליה - דניה סיבוס 2-0
עיריית כפר סבא (חופשית)
תוצאות המחזור ה-7 / 4-5.1.15
עיריית כפר סבא - פרטנר 1-4
עיריית ראש העין - דניה סיבוס 6-0
עיריית הרצליה - תדהר *3-8
קונטרופ (חופשית)
* - הפסד טכני ללא נקודות
טבלת הליגה ׀ עונת 2014/5
בית א' בית ב'
שלב א' - בתים
תוצאות המחזור ה-1 / 16-17.11.14
yes - אחים לחיים 3-6*
א.מ.ת מחשוב - סנדיסק 1-10
בי"ח לוינשטיין - נייס מערכות 2-7
עיריית רעננה (חופשית)
תוצאות המחזור ה-2 / 23-24.11.14
א.מ.ת מחשוב - בי"ח לוישנטיין 2-5
yes - עיריית רעננה 3-2
אחים לחיים - נייס מערכות 0-2
סנדיסק (חופשית)
תוצאות המחזור ה-3 / 30.11-1.12/14
yes - נייס מערכות *** * 0-7
אחים לחיים - א.מ.ת מחשוב 2-7
עיריית רעננה - סנדיסק 2-7
בי"ח לוינשטיין (חופשית)
תוצאות המחזור ה-4 / 14-15.12.14
סנדיסק - בי"ח לוינשטיין 5-1
עיריית רעננה - נייס מערכות 2-6
yes - א.מ.ת מחשוב 1-11
אחים לחיים (חופשית)
תוצאות המחזור ה-5 / 21-22.12.14
עיריית רעננה - בי"ח לוינשטיין 0-4 (טכני)
נייס מערכות - א.מ.ת מחשוב ** 4-0 (טכני)
אחים לחיים - סנדיסק 0-11
yes (חופשית)
תוצאות המחזור ה-6 / 28-29.12.14
אחים לחיים - בי"ח לוינשטיין 1-6
yes - סנדיסק * * 2-8
עיריית רעננה - א.מ.ת מחשוב 3-3
נייס מערכות (חופשית)
תוצאות המחזור ה-7 / 4-5.1.15
yes - בי"ח לוינשטיין *3-10
עיריית רעננה - אחים לחיים 2-4
נייס מערכות - סנדיסק 3-3
א.מ.ת מחשוב (חופשית)
רכז-מנהל ליגת שישיות
רועי איצקוביץ - 052-8379363
* - הפסד טכני ללא נקודות
*
*
שלב ב' - פלייאוף תחתון
תוצאות המחזור ה-1 / 8-9.2.15
ע. ראש העין - קונטרופ 3-3
נייס - בי"ח לוינשטיין 0-4 (ט')
תדהר - סנדיסק 0-10
(א.מ.ת מחשוב חופשית)
תוצאות המחזור ה-2 / 15-16.2.15
ע. ראש העין - בי"ח לוינשטיין 2-2
א.מ.ת מחשוב - סנדיסק 0-4 (ט')
תדהר - קונטרופ 3-4
(נייס חופשית)
שלב ב' - פלייאוף עליון
תוצאות המחזור ה-1 / 8-9.2.15
דניה סיבוס - עיריית רעננה 3-3
פרטנר - אחים לחיים 2-5
yes - עיריית הרצליה * 3-2
(עיריית כפ"ס חופשית)
תוצאות המחזור ה-2 / 15-16.2.15
אחים לחיים - עיריית רעננה 2-1
ע. כפ"ס - דניה סיבוס 2-5
yes - פרטנר * * 7-2
(עיריית הרצליה חופשית)
* - הפסד טכני ללא נקודות
* - הפסד טכני ללא נקודות
*
*